Par mums

Kamīnsalons „Evita” ir mūsdienīgs kamīnu ražošanas un tirdzniecības uzņēmums. Savu darbību firma uzsāka 2000. gadā, atverot pirmo lielāko sērijveida kamīnu ražotni Baltijā un šobrīd ir viens no vadošajiem tirgus dalībniekiem šajā nozarē.

Līdztekus Latvijā ražotajiem kamīniem, firmai ir ekskluzīvas tiesības piedāvāt Latvijas tirgū tādus Eiropā pazīstamus zīmolus kā BOLEY (Holande), VERO DESIGN (Holande), PIAZZETTA (Itālija), BORDELET (Francija), TOTEM (Francija), ARRIAGA (Spānija), ACQUISITIONS (Anglija), SEGUIN DUTERIEZ (Francija), SKANTHERM (Vācija), AUSTROFLAMM (Austrija), STEKO (Čehija), Stovax (Anglija) u.c.

Piedāvāto produkciju var iedalīt divās grupās:

„Evitas” rūpnīcā ražotie kamīni - mūsu dizaineru radītas kamīnu apdares, kas kvalitātes un dizaina ziņā spējīgas konkurēt ar ārvalstīs ražotajām. Latvijā ražotās produkcijas klāstā ietilpst sekojošas preces – kamīnu apdares no šūnakmens, marmora, granīta, dolomīta, metāla, stikla un koka, virtuves darba virsmas, palodzes, kāpnes, cēlkoka kamīnu plaukti, baseinu apmales, akmens grīdas, fasādes, cokoli, dārza un ainavu elementi, strūklakas u.c. dabīgā akmens izstrādājumi interjeram un eksterjeram.

Importētie kamīni un kurtuves - no Holandes, Anglijas, Francijas, Vācijas, Austrijas, Spānijas un Itālijas. Tie ir augstas kvalitātes kamīni, atbilstoši jaunākajām modes tendencēm, tuvi Latvijas iedzīvotāju gaumei un stila izjūtai. Importēto produkciju veido Eiropā ražotas gāzes, malkas un elektriskās kurtuves, dizaina kamīnkrāsnis, kamīnu palīgmateriāli un piederumi – ventilatori, ugunsdrošā vate, ugunsdrošā līme, ugunsdrošais stikls, akmens un stiklu tīrāmie līdzekļi, dzirksteļu aizsargsētiņas, kamīnu šķiltavas, kamīnu kopšanas piederumu komplekti, ventilācijas sietiņi u.c.

Firma saviem klientiem sniedz sekojošus pakalpojumus:

  • - Projekta priekšlikuma sagatavošana un konsultatīvais atbalsts modeļa izvēlē;
  • - Priekšprojekta izstrāde - skiču stadija;
  • - Projektēšana - tehniskais projekts;
  • - Kamīna izbūves darbi un to vadība;
  • - Garantijas perioda apkalpošana;