Eiropā ražotie Kamīni


Angļu stila gadsimtiem izkopts dizains, un tradicionāls izpildījums un kvalitāte

Klasiska, mūsdienīga un moderna dizaina marmora kamīna apdares. Pēc individuāla pasūtījuma ir iespējami sarežģīti griezumi kamīna apdarēs.

Augstas kvalitātes un dizaina tērauda kurtuves, malkas un gāzes kamīniem. Metāla apdares, krāsotas. Gaisīgs un izsmalcināts holandiešu dizains. Kamīnu apdarēs var tikt izmantoti dažādi cēlmetāli, kā nerūsējošais tērauds, misiņš un varš, kuri var būt apstrādāti dažādās tehnikās.

Metāla kamīni. Izcili franču dizainera darbi, kas pārtapuši sērijveida produktā. Ir izveidota kamīnu apdaru līnija sadarbojoties ar izcilo modes dizaineru Paco Rabanne.

Rustikālie, modernie un mūsdienu tradicionālā stila kamīni no Francijas!

Ražo askētiska stila, plaša izmēru klāsta tērauda kurtuves malkas un gāzes kamīniem. Teicams kurtuvju dizains un kluss pacelšanas mehānisms. Jaunā kurtuvju sērija bez durvju apakšējā rāmja, kā arī jaunas kurtuvju formas. Itāļu lakonisks apdaru dizains. Unikāli apdares materiāli, kurus neizmanto citi ražotāji - keramika un terakota.

Gadsimtiem izkopts angļu stila dizains, un tradicionāls izpildījums un kvalitāte. Kamīna apdares no koka un čuguna. Flīzes kā kamīna dekora elements (izcilā čehu dizainera vai mākslinieka Muhas flīžu apgleznojums. Kurtuves, kas var būt kurināmas gan ar malku gan ar gāzi.

Metāla kamīni. Focus modeļi ir izgatavoti Francijā, saglabājot raksturīgo, oriģinālo un mūsdienīgo „Focus” zīmes dizainu.