Kurināmais

EKOLOĢISKAIS

Maksimāli efektīvs ar minimālu emisijas daudzumu

Skrupulozas laboratorijas analīzes un padziļināti siltumtehniskie pētījumi apstiprina, ka Piazzetta kamīni piedāvā lielisku siltumatdevi, mazu kurināmā patēriņu un ilgu degšanas laiku . Viens no svarīgākajiem faktoriem ir tas, ka tiem ir pazemināts izmešu jeb emisiju daudzums atmosfērā, saskaņā ar visstingrākajiem Eiropas standartiem. Biomasa. Dabai draudzīgs

Aizsargā vidi, vienlaikus taupot enerģiju.

KOKSNE

Koksne kā kurināmais samazina siltumnīcas efekta risku un neveicina oglekļa dioksīda daudzuma palielināšanos atmosfērā. Faktiski koks tiek uzskatīts par neitrālu avotu bioloģiskās enerģijas ražošanai, jo sadegot tas izdala tādas pašas kvalitātes CO2 , kādu koks absorbē hlorofila fotosintēzes procesā.

GRANULAS

Granulas ir izgatavotas izmantojot koksnes celulozes pārstrādes atkritumus un tas palīdz saglabāt dabas resursus. Turklāt ir ļoti praktisks kurināmā veids, ērti pielietojams, viegli transportējams un parocīgi uzglabājams. Turklāt Piazzetta kurtuves ar mūsdienīgām tehnoloģiskajām inovācijām nodrošina optimālu kurināmā sadegšanu un samazina emisiju daudzumu.

GĀZE. PRAKTISKI UN TĪRI

Enerģija no Zemes dzīlēm.

Metāna gāze

Metāns ir visvieglākais no ogļūdeņražiem. tas ir arī galvenais komponents, kas ir pazīstams kā dabas gāze. Tā tiek iegūta vai nu no rezervuāriem vai dažādu organisko vielu sadalīšanās rezultātā, tādēļ tā ir klasificējama kā biogāze.

LPG

LPG (sašķidrināta naftas gāze) ir propāna un butāna maisījums dažādās proporcijās, kas tiek iegūta no naftas.